Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny matematyczno-przyrodniczy: "To był horror!"

Utworzony przez fg, 28 kwietnia 2010 r. o 15:04
jest był bardzo łatwy bd miała ponad 40 punktów. ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam te najtrudniejsze zrobilem, ale za to nie mialem czasu na to za 4pkt. Myslalem, ze jak zawsze jest trudne, a okazalo sie, ze byl banal.... I tak stracilem az 4 pkt, z calosci wyjdzie mi moze 38 pkt i ogolnie mogila.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EGZAMIN BYŁ PROSTY, BAŁAM SIĘ ŻE BĘDZIE GORZEJ . JESTEM TRÓJKOWĄ UCZENNICĄ Z PRZEDMITÓW : MAT, FIZ, GEO, BIOL I TYLKO Z CHEMI LEDWO 4 A NAPISAŁAM TO NA 35 LUB WIĘCEJ!! ZADANIE Z MATMY( TO O GŁOSOWANIU) NA POZIOMIE PODSTAWÓWKI! trzymajcię się ciepło, piątkowi uczniowie z wynikiem 20 pkt. zawodówka WELCOME
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marybell napisał:
Jak mówisz, że nasz test nie ma żadnego znaczenia dla cywilizacji, to po kiego huja najpierw piszesz, że "populacja Polski z roku na rok jest coraz głupsza"? I wogóle weź już kłapnij.
hahahahha rozbawiles mnie.na prawde cwicz czytanie ze zrozumieniem.wiecej juz nie pisze,znajde osobe na moim,wyzszym poziomie,bo z idiota nie dogadam sie.czesc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ola napisał:
hahahahha rozbawiles mnie.na prawde cwicz czytanie ze zrozumieniem.wiecej juz nie pisze,znajde osobe na moim,wyzszym poziomie,bo z idiota nie dogadam sie.czesc
popieram cię, czytanie za zrozumieniem to coraz rzadsza umiejętność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nynusia napisał:
Kochani Gimnazjaliści:)Jestem uczennicą drugiej klasy LO o profilu humanistycznym i chciałabym powiedzieć Wam, że mimo, iż nienawidzę przedmiotów ścisłych, ten test rozwiązałam z uśmiechem. Przecież to był banał. Biedne malutkie dzieci, do wszystkich mają pretensje, że całymi dniami siedzą i "kształcą się" na facebooku i NK;( Niestety, Demotywatory, mimo, że sławne, nie przyniosą Wam wykształcenia ani mądrości życiowej, więc może najwyższy czas wziąść się za naukę, chociaż nie wiem, czy już nie jest za późno. Trochę liczenia, logiki i już się gubicie, nie wszystko przychodzi z łatwością. Wiem że tak byście chcieli...Jak ja dwa lata temu pisałam test, jakoś nikt się nademną nie użalał. 89 punktów to chyba nie mało, a przyznam, że nie uczyłam się dużo. Wykuta mądrość z książek nie równa się inteligencji! Całusy;)
Zamknij ryja, zasrana humanistko!!!! Humaniści głosu nie mają!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem dobrą uczennicą, przynajmniej tak mi się wydawało do środy, gdy zobaczyłam test z matmy. ale te zadania o biedronkach i mszycach albo o węglu, diamentach, fizyka - przeraziły mnie totalnie. bez komentarza. Będę zadowolona z 25 punktów :| , a liczyłam na jakieś 40.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, tak. właśnie widać jaka jesteś humanistka "WZIĄŚĆ " , a nie przypadkiem wziąć ? ; ) hehhehe. no pozdrawiam Cię, humanistko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Egzaqmin z matmy był totalną porażką..! Ciekawe co ćpali układający go, że wyszły im radioaktywne biedronki. Niech się podzielą i pomogą odstresować po tej masakrze..! Wielkie wielkie dzięki kochani egzaminatorzy za pozbawienie mnie złudzeń co do dobrego liceum!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie narzekajcie na radioaktywne mszyce i biedronki, bo to nie o to chodziło, czy one takie czy nie takie- to zadanie sprawdzało wiedzę z zakresu ekologii,a konkretniej zależności pokarmowych. Z różnymi opiniami się już spotkałam- że biedronka to nie drapieżnik, że jak to biedronka radioaktywna? Do rozwiązania pytań wystarczyła wiedza o tym, że biedronka w przedstawionym przykładzie jest konsumentem II rzędu, czytaj- jest drapieżnikiem. Co do pytania o radioaktywnym gazie- jeśli ktoś nie ma takiej superpamięci, w tym także ja, mógł dojść sposobem intuicyjno-logicznym. Dwie podobne odpowiedzi CO i CO2- to znaczy któraś z nich będzie odpowiednia. Potem można było domyślić się, że CO2, bo skąd czad wziąłby się na wolnym powietrzu? I nie martwcie się tak Skoro wszystkim tak źle poszło, to na pewno obniżą progi punktowe, a wynik oscylujący pomiędzy 30-40 punktami będzie bardzo dobry Uszy do góry kochani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No mam nadzieję, że obniżą progi, z poprzednich lat testy robiłam na 48-50, a teraz będę mieć 38-41... Chociaż niektórym się trafiło kilka pytań i wyjdzie im 43-45..i tego się boje, że takich osób teraz będzie za dużo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mA napisał:
EGZAMIN BYŁ PROSTY, BAŁAM SIĘ ŻE BĘDZIE GORZEJ . JESTEM TRÓJKOWĄ UCZENNICĄ Z PRZEDMITÓW : MAT, FIZ, GEO, BIOL I TYLKO Z CHEMI LEDWO 4 A NAPISAŁAM TO NA 35 LUB WIĘCEJ!! ZADANIE Z MATMY( TO O GŁOSOWANIU) NA POZIOMIE PODSTAWÓWKI! trzymajcię się ciepło, piątkowi uczniowie z wynikiem 20 pkt. zawodówka WELCOME
Jak się będziesz tak wymądrzała to skończysz jak ta drapieżna i radioaktywna biedronka na wysypisku śmieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mA napisał:
EGZAMIN BYŁ PROSTY, BAŁAM SIĘ ŻE BĘDZIE GORZEJ . JESTEM TRÓJKOWĄ UCZENNICĄ Z PRZEDMITÓW : MAT, FIZ, GEO, BIOL I TYLKO Z CHEMI LEDWO 4 A NAPISAŁAM TO NA 35 LUB WIĘCEJ!! ZADANIE Z MATMY( TO O GŁOSOWANIU) NA POZIOMIE PODSTAWÓWKI! trzymajcię się ciepło, piątkowi uczniowie z wynikiem 20 pkt. zawodówka WELCOME
No chyba dla ciebie zawodówka welcome, bo to ty jesteś trójkową uczennicą. Pff, ciekawe czy chociaż tam cię zechcą z takimi ocenami... Haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chciałam przekazać, inteligentom z liceum, że pieprzeni idioci wzory z fizyki mieli WYPISANE i z uśmiechem na ustach, to ja mogę ich testy rozwiązać, lamy. Wzór może był prosty, a może nie, ale podany powinien być. I jak mi któryś powie, że w gimnazjum przerabia się rozpad radioaktywnych pierwiastków to zwątpię. I izotopy też pod innym kątem omawialiśmy u mnie. W ogóle rocznik '08 i '09 to nie ma prawa głosu z ich czytaniem informacji z wykresów i obrazeczków. Taki mieliście trudny test, o mądrzy licealiści! -.-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, a co do tego mają jej trójki z przedmiotów ścisłych? Może jest lepsza z języka polskiego, historii czy wosu? Chciałabym zauważyć, że do punktacji nie liczą się wszystkie oceny, tylko te wymagane na profil i punkty z testu. Za czerwony pasek jest zaledwie kilka punktów- więc i z takimi ocenami mogłaby się dostać do całkiem dobrego liceum, jeśliby miała dobre z humanistycznych przedmiotów. Z resztą- przestaje mnie dziwić powszechna opinia starszych o niskim poziomie dzisiejszej młodzieży, jeśli wy nie potraficie normalnie i kulturalnie dyskutować, a takich osób jest coraz więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TS napisał:
chciałam przekazać, inteligentom z liceum, że pieprzeni idioci wzory z fizyki mieli WYPISANE i z uśmiechem na ustach, to ja mogę ich testy rozwiązać, lamy. Wzór może był prosty, a może nie, ale podany powinien być. I jak mi któryś powie, że w gimnazjum przerabia się rozpad radioaktywnych pierwiastków to zwątpię. I izotopy też pod innym kątem omawialiśmy u mnie. W ogóle rocznik '08 i '09 to nie ma prawa głosu z ich czytaniem informacji z wykresów i obrazeczków. Taki mieliście trudny test, o mądrzy licealiści! -.-
Mialas odczytac z wykresu rozpad izotopow. Srednio inteligentna malpa bylaby to w stanie zrobic:) co to za jakas mania z podawaniem wzorow, kiedy ja pisalem taki egzamin nikt nam zadnych wzorow nie wypisywal i jakos nie bylo placzu. W ogole powinni ten test rozwiazac zadan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem dobrą uczennicą. Częsc matematyczno-przyrodnicza była trudna. Bardzo trudna. Chyba z chemii nie jest najważniejsze to czy wiem coś o radioaktywności, tylko bardziej istotniejsze rzeczy, np.: rozpuszczalnośc, kwasy. Nauczycielka nam to tołkowała przed egzaminem. Zrobiłam kilka głupich błędów... ;( Wydaję mi się, że testy z poprzednich lat były dużo łatwiejsze. No cóż, starsi koledzy.! Nie jesteśmy najwidoczniej tak inteligentni jak wy. Dostaliśmy trudny test, ale to wcale nie znaczy, że w szkołach obecnie uczą się sami deb***e i matoły.! nie musicie nas obrazac. Mieliście z fizyki wzory wypisane.! ja nie chcę mówic, że ten test to była wina układających, ale bez przesady elito inteligencji polskiej, która uważa że obecni uczniowie gimnazjum to tumany. ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straszny test, porażka po prostu i dziwią mnie Ci ludzie, którzy mówią, że był banalny i nie życzę sobie żeby ktoś mówił, że z roku na rok są coraz gorsze głąby bo nie wszyscy się do nich zaliczają trochę szacunku bo jedyne co teraz mogę powiedzieć to to , że niektórzy zachowują się jak banda cynicznych kretynów, którzy pozjadali wszystkie rozumy ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test nie był taki strasznie trudny, ale niektóre zadania rzeczywiście mogły sprawiać problemy :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie życzę sobie żeby ktoś mówił, że z roku na rok są coraz gorsze głąby bo nie wszyscy się do nich zaliczają trochę szacunku bo jedyne co teraz mogę powiedzieć to to , że niektórzy zachowują się jak banda cynicznych kretynów, którzy pozjadali wszystkie rozumy ;/
zgadzam się. To, że nam słabo poszło i tak już dobija. Nie zdajecie sobie sprawy z tego, że my to wiemy?! A jeżeli na każdym forum wyjeżdżają z takimi tekstami to nie pomaga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...